Search your favorite song for free

1. sinan topçu bursa ilahi grubu hanif salon islami düğün organizasyonu bursa semazen grubu

 • Duration: 143
 • Channel: music
sinan topçu bursa ilahi grubu hanif salon islami düğün organizasyonu bursa semazen grubu

Bursa’da islami düğün organizasyonu programına katılan sinan topçu, sahne aldığı bursa hanif düğün salonunda izleyenlerden ve gelen davetlilerden büyük beğeni topladı.Bursa büyük şehir belediye başkanı recep altepenin vekili olan muhsin özlükurt'un genç çifti tebrik etmesi ve hediye vermesi ile başlayan program da sayın muhsin özlükurt sinan topçu nun okuduğu ilahileri de eşlik etti. islami düğün organizasyonu hanif düğün salonu tamamen davetlilerden tarafından dolarken, topçu 2 saat süresince bursa ilahi grubu" olarak türk tasavvuf musikisinin en güzel örneklerine yer verdi. "Bursa tasavvuf grubu sinan topçu ve bursa ilahi ekibine sahnedeyken bursa semazen grubu da gösterileri ile eşlik etti, 25 dakika süren bursa semazen grubu gösterisi sırasında topçu tasavvuf musikisinin en güzel eserlerini okudu, daha sonra semazen grubu bursa sahneden ayrıldı ve izleyicilerden büyük alkış aldı. Topçu evlenen çifte mutluluklar diledikten sonra islami düğün programının sonuna geldi ve sahneden ayrılarak, sevenleri için son albümünü imzaladı. Bursa da islami düğün organizasyonunda sinan topçu islami düğünler olarak ilk sırada yer alan topçu ya düğün programının başında mevlidi şerif ve kuran tilaveti için hocalar eşlik etti. Dini düğün programına kuran-ı kerim ile başlandı ve yaklaşık 20 dakikalık bir sohbet ile devam edildi. Bursa Hanif düğün salonu fiyatları için. sinan topçu bursa ilahi grubu hanif salon islami düğün organizasyonu semazen grubu bursa.bursa'da islam düğün organizasyonu katılan sinan topçu okuduğu ilahiler ile gelen davetlilerden büyük beğeni aldı.


2. sinan topçu bursa semazen grubu gösterisi, islami düğün organizasyonu bursa

 • Duration: 81
 • Channel: music
sinan topçu bursa semazen grubu gösterisi, islami düğün organizasyonu bursa

Bakan Faruk Çelik, Vali Şahabettin Harput, Beşir Şentürk, Metin Özerli nikah şahitliğini yaptı. Çiftin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe kıyarken çiftin evlilik cüzdanını Bakan Çelik verdi. Çelik, çifte mutluluklar dileyerek, "Gençlerimiz birbirlerine çok yakışmış. Birlikte bahtiyar bir ömür ihtiyar olun." dedi.bursa semazen gösterileri, bursa semazen grubu ve islami düğün organizasyonları, dini düğün organizasyonları.


3. Bursa ilahi grubu ve semazen ekibi bursa sinan topçu islami düğün organizasyonları bursa

 • Duration: 164
 • Channel: music
Bursa ilahi grubu ve semazen ekibi bursa sinan topçu islami düğün organizasyonları bursa

Bursa’da islami düğün organizasyonu programına katılan sinan topçu, sahne aldığı bursa buski düğün salonunda izleyenlerden ve gelen davetlilerden büyük beğeni topladı. Buski düğün salonu tamamen davetlilerden tarafından dolarken, topçu 2 saat süresince bursa ilahi grubu olarak türk tasavvuf musikisinin en güzel örneklerine yer verdi. Bursa tasavvuf grubu sinan topçu ve bursa ilahi ekibine sahnedeyken bursa semazen grubu da gösterileri ile eşlik etti, 25 dakika süren bursa semazen grubu gösterisi sırasında topçu tasavvuf musikisinin en güzel eserlerini okudu, daha sonra semazen grubu bursa sahneden ayrıldı ve izleyicilerden büyük alkış aldı. Topçu evlenen çifte mutluluklar diledikten sonra islami düğün programının sonuna geldi ve sahneden ayrılarak, sevenleri için son albümünü imzaladı. Bursa da islami düğün organizasyonunda sinan topçu islami düğünler olarak ilk sırada yer alan topçu ya düğün programının başında mevlidi şerif ve kuran tilaveti için hocalar eşlik etti. Dini düğün programına kuran-ı kerim ile başlandı ve yaklaşık 20 dakikalık bir sohbet ile devam edildi. Bursa buski düğün salonu fiyatları için. bursa buski düğün salonu kiralama fiyatları için, bursa kır düğünü salonları, buski düğün salonu sünnet düğünleri bursa, buski kır düğünü mekanı


4. Sinan Topçu Bursa ilahi Grubu islami düğün programı semazen grubu bursa

 • Duration: 211
 • Channel: music
Sinan Topçu Bursa ilahi Grubu islami düğün programı semazen grubu bursa

Sinan Topçu Bursa ilahi Grubu islami düğün programı semazen grubu bursa. bursa ilahi grubu fiyat bilgisi için: 532 457 38 93 bursa semazen grubu fiyat bilgisi için: 505 748 27 99


5. bursa islami düğün organizasyonu ve semazen grubu bursa dini düğünler bursa

 • Duration: 169
 • Channel: music
bursa islami düğün organizasyonu ve semazen grubu bursa dini düğünler bursa

BURSA İSLAMİ DÜĞÜN, DİNİ DÜĞÜN VE SÜNNET ORGANİZASYONU. İSLAMİ DÜĞÜN ORGANİZASYONLARIMIZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN SİNAN TOPÇU BURSA DİNİ DÜĞÜN ORGANİZASYONLARI VE SEMAZEN GÖSTERİLERİ, BURSA SEMAZEN EKİBİ İLE İLAHİLİ DÜĞÜNLER BURSA.


6. bursa ramazan konseri sinan topçu semazen grubu bursa - islami düğün organizasyonları

 • Duration: 259
 • Channel: music
bursa ramazan konseri sinan topçu semazen grubu bursa - islami düğün organizasyonları

Bursa’da Temaşa-i Ramazan programı kapsamında konser veren Türk Tasavvuf müziği sanatçısı Sinan Topçu, ilahileriyle Bursalı sevenlerini keyifli bir müzik yolculuğuna çıkardı. Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kültür A.Ş. tarafından organize edilen Temaşa-i Ramazan programı, Merinos Parkı’nda eğlenceli anlara imza atmaya devam ediyor. Birbirinden özel sanatçılarla Bursalı sanatseverleri bir araya getiren program, yine özel bir sesi ağırladı. Türk Tasavvuf müziğinin sevilen isimlerinden Sinan Topçu, alanı dolduran yaklaşık 10 bin kişiye seslendirdi.Konser sonrası açıklama yapan Topçu islami düğün organizasyonu ve dini düğün organizasyonları yapmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.


7. bursa semazen grubu islami düğün organizasyonu gösterisi, ipek düğün salonu bursa

 • Duration: 239
 • Channel: music
bursa semazen grubu islami düğün organizasyonu gösterisi, ipek düğün salonu bursa

bursa semazen grubu islami düğün organizasyonu gösterisi, ipek düğün salonu bursa


8. islami düğün organizasyonu gold bendis teras salon bursa ilahi grubu ve semazen grubu bursa

 • Duration: 184
 • Channel: music
islami düğün organizasyonu gold bendis teras salon bursa ilahi grubu ve semazen grubu bursa

bursa ilahi grubu islami düğün organizasyonu gold bendis teras salon bursa ilahi grubu ve semazen grubu bursa da dini düğün programına katılan sinan topçu, davetlilere 1,5 saat süresince tasavvuf musikisinin en güzel eserleri okurken kendisine de bursa semazen grubu eşlik etti. büyük beğeni ile izlenen ve okuduğu ilahilere eşlik edilen Topçu 1,5 saat sahne aldığı gold bendis salondan ayrıldı.


9. Bursa buzzpark islami düğün organizasyonu sinan topçu ilahi grubu bursa

 • Duration: 167
 • Channel: music
Bursa buzzpark islami düğün organizasyonu sinan topçu ilahi grubu bursa

Sinan topçu bursa buzzpark' da katıldığı islami düğün organizasyonu programında bir birinden güzel okuduğu ilahiler ile gelen davetlilerin büyük beğenisini aldı. topçu bursa buzzparka düğün salonun da sahne aldığı sırada kendisine ilahilerini okurken bursa semazen grubu da eşlik etti. topçu katılmış olduğu bursa islami sünnet düğünü organizasyonunda 2 saate yakın sahne de kaldı. topçu islami sünnet düğünü sonrası son allbümünü sevenleri için imzaladı. bursa buzzpark düğün salonu fiyatları ev bursa ilahi grupları. Sinan Topçu bursa ilahi grubu ve semazen ekibi.


10. islami düğün organizasyonu semazen grubu istanbul ilahi grubu sinan topçu

 • Duration: 126
 • Channel: music
islami düğün organizasyonu semazen grubu istanbul ilahi grubu sinan topçu

Sinan topçu tasavvuf musikisi grubu, sinan topçu ensemble türk tasavvuf musiksi.tassavvuf, mana alemi ile ilgili bir duyus, dusunus, ve inanis sistemidir. bu sistemde sadece allah'in birligi degil, allah'in varligi ve onun yegane mutlak varlik oldugu esasina dayanir. sinan topcu ensemble bursa ilahi grubu traditional turkish sufi music islami düğün organizasyonları ve semazen gösterileri. buna gore insan da allah'tan kopmus bir nurdur ve gecici bir sure icin beden kilifina burunmustur. bundan dolayidir ki insana buyuk saygi duymak gerekir. (mutasavviflar insanlari cok severler sevmelidirler)`:tasavvuf dusuncesine baglananlara mutassavvif denir` tassavvuf bir terbiye, hatta dunyaya bakis sistemidir. sinan topçu ile dini düğün organizasyonu programları, semazen ekipleri, tasavvuf ekipleri, ilahi grupları ile tüm türkiye ve avrupa da sizlerin yanında. Konya’da İslami Sünnet Düğünü Organizasyonuna Katılan Sinan Topçu Hoca Dan İslamda Evlilik Üzerine Sohbet. İslama Göre Düğün Nasıl Olmalıdır ? İslami Düğünler Nasıl Yapılır ? İslamda Düğün Adabı Ve Kuranlı Düğünler Sohbetli Düğünler Hakkında Geniş Bilgiler Ve Topçu Hocanın Sohbeti. İslami Sünnet Düğünleri Ve Semazen Gösterisi Sünnet Düğünü Semazen Ekibi. Muhafazakar Düğün. Muhafazakar Düğünler Nasıl Olmalıdır ?


11. Sinan Topçu Esenyurt Belediyesi Nikah Sarayı islami düğün organizasyonu ve semazen grubu

 • Duration: 197
 • Channel: music
Sinan Topçu Esenyurt Belediyesi Nikah Sarayı islami düğün organizasyonu ve semazen grubu

Sinan Topçu Esenyurt Belediyesi Nikah Sarayı islami düğün organizasyonu ve semazen grubu islami düğün programından bir bölümü. sinan topçu'nun esenyurt nikah sarayında 6 ocak pazar akşamı katıldığı islami düğün organizasyonun da kendisine istanbul semazen grubu da eşlik etti. Topçu ilahilerini okurken 25 dk süresince semazen grubu da gösterisini sergiledi. istanbul islami düğün organizasyonuna esenyurt belediye başkanı Necmi Kadıoğlu katıldı, yarım saat salonda kalan necmi kadıoğlı genç çifti tebrik ettiken sonra sinan topçu'nun okuduğu ilahilere eşlik etti ve ilahi sanatçısı sinan topçu'yu tebrik ettikten sonra salondan ayrıldı. istanbul esenyurt semazen grubu kiralama ve ilahili düğünler istanbul sinan topçu ve ekibi 2 saat süresince davetlilere ilahi zyafeti yaşattılar. istanbul ilahi grubu olarak sinan topçu ve ekibi eseyurt nikah sarayındaydılar.


12. Sinan Topçu Kocaeli islami düğün organizasyonu programı, izmit ilahi grubu ve semazen ekibi izmit

 • Duration: 222
 • Channel: music
Sinan Topçu Kocaeli islami düğün organizasyonu programı, izmit ilahi grubu ve semazen ekibi izmit

Gür ailesinin kızı canan gür ile üzmez ailesinin oğlu islami üzmez ile dünya evine girdi. Kocaeli belediyesi Tepeköy kültür merkezinde gerçekleşen islami düğün organizasyonunda nikahı Kocaeli büyük şehir belediye başkanı sayın İbrahim Karaosmanoğlu kıydı. Ünlü tasavvuf musikisi sanatçısı sinan topçu izmit ilahi grubu sahne aldığı dini düğün programında semazen grubu da eşlik etti. Tepeköy kültür merkezinde gerçekleşen islami düğün organizasyona genç çiftin nikah şahitliğini izmit belediye başkanı doktor nevzat doğan yaptı ve nikahı kıymak üzere İbrahim Karaosmanoğlu geldi. Yaklaşık 1200 kişilik davetlinin olduğu dini düğün programında ünlü tasavvuf musikisi sanatçısı sinan topçu izmit ilahi grubu sahne aldı. Daha önce de izmitte çok sık bulunduğunu dile getiren topçu böyle programların olmasının kendisini mutlu olduğunu dile getirdi. Topçu sahnedeyken kendisine izmit semazen grubu da eşlik etti ve 1,5 saat süren sahne programının ardından genç çifte mutluluklar dileyen sinan topçu izmit ilahi grupları ile sahneden ayrıldı. Genç çiftin nikahı, takı ve tebriklerin ardından son buldu, canan ve İsmail çiftini kutluyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz.


13. islami düğün organizasyonu çanakkale çan ilahi grubu ve semazen ekibi gösterisi sinan topçu

 • Duration: 133
 • Channel: music
islami düğün organizasyonu çanakkale çan ilahi grubu ve semazen ekibi gösterisi sinan topçu

Sinan Topçu Çanakkale'nin Çan ilçesinde 24 Mayıs cumartesi günü katıldığı dini sünnet düğünü organizasyonunda çanakkale semazen ekibi ve çanakkale ilahi grubu ile birlikte yapmış olduğu program. Çanakkale ilahi grubu ve Semazen ekibi Çan Nazende Kır Bahçesi Dini Düğün Programı. sinan topçu çanakkale ilahi grubu olarak çanakkale'nin bütün ilçelerinde hizmet vermekte. çanakkale ilahi grubu fiyatları ve çanakkale semazen grubu fiyatları ile ilgili detaylı bilgileri ve düğün programları hakkında bilgileri www.sinantopcu.com ve 532 457 38 93 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz. çocuk ilahi grubu fiyatları içinde...


14. Sinan Topçu ankara ilahi grubu ve ankara semazen ekibi islami düğün organizasyonu ankara

 • Duration: 282
 • Channel: music
Sinan Topçu ankara ilahi grubu ve ankara semazen ekibi islami düğün organizasyonu ankara

24 ekim çarşamba akşamı Ankara'nın çankaya semetinde gerçekleştirilen islami düğün organizasyonunda sahne alan ilahi sanatçısı sinan topçu okuduğu eserler ile islami düğüne katılan davetlilerden ve ilahi seven Ankaralılardan büyük beğeni ve alkış aldı. Ankara ilahi grubu ilahilerini okuduğu sırada ankara semazen ekibi de eşlik etti. Topçu ankara ilahi grubu olarak daha bir çok düğünde yer alacağını söyledi. İslami düğün programı öncesinde konuşma sohbet kuran-ı kerim okuyan ve islami düğün duası yapan topçu daha sonra ankara semazen ekibi ile birlikte izmir ilahi grubu sahneye çıktı.sinan topçu ankara ilahileri söyledi. ankara'da bir çok islami düğün programına katılan topçu ankara tasavvuf grubu olarak daha bir çok dini düğün programlarında ve semazenli düğünlerde yer alacaklarını söyledi. evli çifti tebrik eden Topçu ankara ilahi grubu olarak 2 saat süresince islami düğün programı icrası yaptı.


15. Sinan Topçu "ankara ilahi grubu" ve "islami düğün organizasyonu" semazen gösterisi

 • Duration: 149
 • Channel: music
Sinan Topçu

Ankara'nın çankaya semtinde gerçekleştirilen islami düğün organizasyonunda sahne alan ilahi sanatçısı sinan topçu okuduğu eserler ile islami düğüne katılan Ankara belediye başkanı melih gökçek ve daha bir çok partili ile birlikte Sinan topçu nun programının sonuna kadar salonda kaldılar.davetlilerden ve ilahi seven Ankaralılardan büyük beğeni ve alkış aldı. Ankara ilahi grubu ilahilerini okuduğu sırada ankara semazen ekibi de eşlik etti. Topçu ankara ilahi grubu olarak daha bir çok düğünde yer alacağını söyledi. İslami düğün programı öncesinde konuşma sohbet kuran-ı kerim okuyan ve islami düğün duası yapan topçu daha sonra ankara semazen ekibi ile birlikte izmir ilahi grubu sahneye çıktı.sinan topçu ankara ilahileri söyledi. ankara'da bir çok islami düğün programına katılan topçu ankara tasavvuf grubu olarak daha bir çok dini düğün programlarında ve semazenli düğünlerde yer alacaklarını söyledi. evli çifti tebrik eden Topçu ankara ilahi grubu olarak 2 saat süresince islami düğün programı icrası yaptı.


16. sinan topçu bursa hanif düğün salonu islami düğün organizasyonu ve semazen gösterisi programı

 • Duration: 255
 • Channel: music
sinan topçu bursa hanif düğün salonu islami düğün organizasyonu ve semazen gösterisi programı

Bursa’da islami düğün organizasyonu programına katılan sinan topçu, sahne aldığı bursa hanif düğün salonunda izleyenlerden ve gelen davetlilerden büyük beğeni topladı.Bursa büyük şehir belediye başkanı recep altepenin vekili olan muhsin özlükurt'un genç çifti tebrik etmesi ve hediye vermesi ile başlayan program da sayın muhsin özlükurt sinan topçu nun okuduğu ilahileri de eşlik etti. islami düğün organizasyonu hanif düğün salonu tamamen davetlilerden tarafından dolarken, topçu 2 saat süresince bursa ilahi grubu" olarak türk tasavvuf musikisinin en güzel örneklerine yer verdi. "Bursa tasavvuf grubu sinan topçu ve bursa ilahi ekibine sahnedeyken bursa semazen grubu da gösterileri ile eşlik etti, 25 dakika süren bursa semazen grubu gösterisi sırasında topçu tasavvuf musikisinin en güzel eserlerini okudu, daha sonra semazen grubu bursa sahneden ayrıldı ve izleyicilerden büyük alkış aldı. Topçu evlenen çifte mutluluklar diledikten sonra islami düğün programının sonuna geldi ve sahneden ayrılarak, sevenleri için son albümünü imzaladı. Bursa da islami düğün organizasyonunda sinan topçu islami düğünler olarak ilk sırada yer alan topçu ya düğün programının başında mevlidi şerif ve kuran tilaveti için hocalar eşlik etti. Dini düğün programına kuran-ı kerim ile başlandı ve yaklaşık 20 dakikalık bir sohbet ile devam edildi. Bursa Hanif düğün salonu fiyatları için. sinan topçu bursa ilahi grubu hanif salon islami düğün organizasyonu semazen grubu bursa.bursa'da islam düğün organizasyonu katılan sinan topçu okuduğu ilahiler ile gelen davetlilerden büyük beğeni aldı.


17. sinan topçu ilahi grubu bursa gold beyaz düğün salonu semazen gösterisi bursa

 • Duration: 189
 • Channel: music
sinan topçu ilahi grubu bursa gold beyaz düğün salonu semazen gösterisi bursa

bursa gold beyaz salon nilüfer de gerçekleşen islami düğün organizasyonunda sahne alan türk tasavvuf musikisi sanatçısı sinan topçu, okuduğu eserler ile gelen davetlilerden büyük beğeni aldı, bursa'nın en gözde mekanlarından birisi olan gold düğün salonu nilüfer beyaz salon gold düğün salonu topçu okuduğu eserler sırasında kendisine bursa semazen grubu da eşlik etti, sinan topçu bursa ilahi grubu olarak yaklaşık 2 saate yakın sahne de kaldı ve gelen davetlilerden büyük beğeni aldı, sinan topçu ilahileri okurken düğüne gelen misafirler de kendisine eşlik etti ve semazen gösterisini büyük bir ilgi ile izlediler, bursa gold beyaz salon da gerçekleşen düğün törenin de 800 kişilik davetli vardı. sinan topçu öncelikle ilahiler ile programına başladı ve arkasından semazen grubu bursayı sahneye aldı ve bursa ilahi grubu olarak eserlerini okumaya devam etti.


18. atalay prens vip dora salon sinan topçu bursa ilahi grubu ve semazen ekibi bursa

 • Duration: 186
 • Channel: music
atalay prens vip dora salon sinan topçu bursa ilahi grubu ve semazen ekibi bursa

bursa da islami düğün organizasyonu katılan sinan topçu atalay prens vip dora salonda yapılan islami düğün organizasyonunda topçu okuduğu eserler ile gelen davetlilerden tam not alırken, topçu ya ilahiler sırasında bursa semazen ekibi de eşlik etti ve atalay prensin yeni muhteşem salonu vip dora salonda harika görüntüler ortaya çıktı.hizmetin kusursuz olduğu atalay prens vip dora salonda her şey mükemmeldi.atalay prens düğün salonları ve islami düğün organizasyonu sinan topçu ve bursa ilahi ekibi ve bursa semazen gösterileri.atalay vip dora salon bursa.


19. bursa gold düğün salonu nilüfer de sahne alan ünlü tasavvuf musikisi sanatçısı sinan topçu ve bursa semazen grubu

 • Duration: 207
 • Channel: music
bursa gold düğün salonu nilüfer de sahne alan ünlü tasavvuf musikisi sanatçısı sinan topçu ve bursa semazen grubu

gold beyaz salon nilüfer, gold düğün salonları bursa, gold düğün salonu nilüfer, bursa ilahi grubu gold düğün salonu, ilahi grubu sinan topçu ile islami düğün organizasyonları ve semazen gösterisi ile birlikte bursa da sahne alan sinan topçu bursa ilahilerini okudu ve gelen davetlilerden büyük beğeni aldı. bursa gold otel beyaz salonunda gerçekleşen düğün davetine 850 kişilik misafir topluluğu katılı ve programın sonuna kadar kalıp ünlü tasavvuf musikisi icraacısı sinan topçu yu bursa semazen ekibinin sergilemiş olduğu semazen gösterisini ilzediler.


20. ilahi ekibi ve semazen grubu, ilahili düğünler, bursa ilahili islami düğün organizasyonu

 • Duration: 203
 • Channel: music
ilahi ekibi ve semazen grubu, ilahili düğünler, bursa ilahili islami düğün organizasyonu

ilahi ekibi ve semazen grubu, ilahili düğünler, bursa ilahili islami düğün organizasyonu